menusearch
caspianhvac.ir

عایق صوتی درب

شنبه بیست و یکم مهر ۹۷
(0)
(0)
عایق صوتی درب

 

 

عایق صوتی درب :

در بررسی عایق صوتی درب باید دو مسیر انتقال صوت را به صورت جداگانه در نظر گرفت.

۱-انتقال ساختاری از طریق برگ درب
۲-انتقال و نشت امواج صوتی از طریق شکاف
در این مقاله راهکاری برای هر دو مسیر پیش بینی شده جهت جلوگیری از انتقال صوت ارائه شده است که برای اکثر درب ها قابل استفاده می باشد.
اکثر درب ها ، امروزه به عنوان سازه های دو پانل با ورق های نازک و بدون عایق صوتی درب ساخته می شوند اما از لحاظ مقاومت در برابر ضربه از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند.

ایزوهم

عایق صوتی ایزوهم می تواند هم به عنوان یک لایه ی جدا کننده در داخل درب به هنگام تولید قرار بگیرد و هم می تواند به صورت رو کار مانع از ورود صدا از لایه های درب شود.
یکی از خصوصیات این عایق صوتی ظاهر زیبای آن است که به دلیل وجود تصاویر سه بعدی نیازی به پوشش و اقدامات برای عملیات لمسه کوبی وجود ندارد.
یکی از علل اصلی انتقال و نشت امواج صوتی از طریق شکاف ، هم راستا نبودن درب با قالب چهار چوب خود می باشد بدین صورت که به هنگام بسته شدن شکاف و روزنه در بین شیارها باقی می ماند و این خود باعث تبادل صوت می گردد.
عایق صوتی درب ایزوهم برای این مشکل نیز راه کار مناسب را پیشنهاد می کند.
عایق های پشت چسب دار ایزوهم که به صورت پوسترهای سه بعدی تولید می گردد می تواند به نسبت ابعاد درب از هر چهار ضلع درب به صورت لبه دار به داخل شیار درب قوس بردارد و مانع از نفوذ صوت به داخل گردد.

ویژگی ها

قابل شستشو

ضد باکتری

قابلیت چاپ طرح های پیشنهادی

کاهش ۳۵ دسیبل صدا فقط خود محصول

سهولت در نصب

ضخامت کم

مقاوم در برابر ضربه

قدرت سایشی بیشتر

عایق صوتی درب

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
aparatgooglefacebooktwiteryou
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت سازنده