menusearch
caspianhvac.ir

پشم سنگ پتویی

جمعه بیستم مهر ۹۷
(0)
(0)
پشم سنگ پتویی

 

 

                                                 پشم سنگ پتویی | عایق پتویی

 

عایق پتویی

با توجه به ضخامت و دانسیته مورد نظر پس از منسجم شدن پشم خام، الیاف با سیم نسوز به توری از جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ با چشمه های 1 اینچ و ¾ اینچ دوخته می شود. این محصول به صورت یک طرف توری سیمی و یا دو طرف توری سیمی قابل تولید می باشد. لازم به ذکر است که توری با چشمه هایی با ابعاد متفاوت نیز با توجه به درخواست مشتری بر روی عایق پتویی قابل دوخت می باشد.

روش های نصب عایق های پتویی

برای نصب عایق های پتویی بر روی مخازن و یا برج های پالایشگاهی که به صورت عمودی قرارگرفته اند ابتدا می بایست بر روی محل کار به فواصل حداقل عرض عایق با درنظر گرفتن حداقل over lap  تسمه هایی که بر روی آن Needleهای کوتاهی نصب شده است به صورت محیطی بر روی تجهیزمورد نظر کاملا بسته شود و سپس عایق از محل چشمه های تور سیمی خود بر روی تسمه از محل میله های فلزی کوتاه نصب می شود. در این مرحله عرضعایق در محیط با وسایلی محکم شده و سپس مرحله پایانی که نصب ورق پوششی است انجام می گیرد. عایق های پتویی را می توان بر روی لوله های با اندازه های بالای 12 اینچ و یا مخازن افقی بدون Needle نصب نمود.

کاربردهای عایق پتویی

1-    صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
2-    کوره ها و گرم خانه ها
3-    دیگ های بخار
4-    توربین ها
5-    داکت ها
6-    شیرها و فلنج ها
7-    مخازن
8-    لوله هایی با قطر زیاد

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
aparatgooglefacebooktwiteryou
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت سازنده